22.00 TL / m²
cm | cm

4 Gün

! Stok da yok

Mesh Dijital Baskılı Vinil

Vinil, delikli yapıya sahip bir malzemedir. Bu özelliğiyle bina cephelerinde yapılan tadilatlarda koruma işlevini görür. Bunun yanında dijital baskı yapılarak dış mekan reklam amaçlı da kullanılabilir.

Vinil yapı itibariyle delikli olduğu için dış etkenlere karşı dayanıklıdır ve içerden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz.

Mesh baskı nerede kullanılır?

Tadilat yapılan çephelerde, ışık geçirgenliğinin sağlanması ve dışarının görünür olması gerektiği bina cephelerinde, vinil ve branda yerine mesh baskı kullanılır.

Mesh baskı çeşitleri nelerdir?

Mesh baskı, vinil branda cinsi bir malzemedir. Onlardan tek farkı delikli olmasıdır. Meshin çeşitleri değil özellikleri farklılık yaratmaktadır. Bu farklılıklar; delik genişlikleri ve gramaj farklarıdır.

Mesh baskı nasıl yapılır?

Rulo halindeki Mesh dış mekan Dijital baskı makinalarına yerleştirilir. Tasarımı yapılan çalışma da makineye gönderilir ve baskıya başlanır. Yüksek kaliteli imajlar çözünürlülüğü yüksek makinelerde basılır. Yakından bakıldığında  hatasız ve net fotoğraf kalitesi görülebilir. Baskıdan çıkan Meshin arkasındaki koruma çıkartılarak dikim İşlemi varsa yapılır ve uygulamaya hazır hale getirilir.

Mesh baskıda ne tür mürekkep kullanılır?

Mesh baskı bir kış mekan ürünüdür. O yüzden solvent özlü boya, solvent boya formatona uygun makinelerde püskürtme yöntemiyle basılır.

Mesh baskıda ne tür malzeme kullanılır?

Meshin baskı işlemi bittikten sonra, dikim veya kolon ihtiyacı varsa yapılır. Baskısı yapılan çalışmayı uygulamak için Montaj malzemelerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Mesh baskı nasıl korunur?

Mesh baskı solvent bazlı boyalarla basılmaktadır. Bu boyaların özellikleri baskıdan kısa bir sure sonra kuruması ve malzemeyle homojen uyumudur. Bu nedenle dış etkenlere karşı korunmasına gerek yoktur. Çok uzun sure güneşe mağruz kalmadıkça sorun çıkmayacaktır.

Mesh baskı iç mekanda kullnılır mı?

Mesh baskı dış mekan ürünüdür. İç mekan için uygun bir malzeme değildir. Rüzgar alan yerlerde, Işığın geçirgenliğinin sağlanması ve dışarının görünmesi gerektiği bina cephelerinde vinil ve branda yerine Mesh kullanılır. İç mekanlarda böyle bir durum söz konusu değildir.

İhtiyacınız olan boyutlarda 3 farklı kalitede Avrupa Vinil Baskı siparişi verebilirsinizi istemiş olduğunuz resim dosyasını siparişinize ekleyerek bize gönderebilir ve kısa süre içerisin de istemiş olduğunuz Avrupa Vinil Baskı'ya sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Kalite Baskı Nedir ?
İç mekan da kullanılması gerekmeyen yada çok yüksek ebatlarda olan resim veya grafik baskılarında ekstra baskı ücreti ödememeyerek daha uygun bir şekilde Avrupa Vinil Baskınıza sahip olabilirsiniz.
Baskı kalitesi en fazla 720 dpi olarak yapılabilir.

Orta Kalite Baskı Nedir?
iç mekan için kullanılan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılan Avrupa Vinil Baskı çeşididir. Yüksek kalite istenilen Avrupa Vinil Baskı için en ideal baskı kalitesidir.

Süper Kalite Baskı Nedir?
Yüksek kalitede iç mekan baskı makineleri ile üretilen Avrupa Vinil Baskıdır. Fotoğraflarınızı duvarınızda görmek istediğiniz de seçmeniz gereken baskı kalitesidir.