70.00 TL / m²
cm | cm

3 Gün

! Stok da yok

Baskes nedir?

Dijital baskı makinelerinde baskısı yapılan ürünün aynı makinede fazlalıklarından kurtularak görseli tamamen ortaya çıkaran temizleme (dekupe) işlemidir.

Baskes nerede kullanılır?

Baskes sistemi daha çok küçük ürünler için kullanılsa da bazı durumlarda büyük işlerde de kullanmak gerekebilir.

Baskes nasıl yapılır?

Tasarım işleri bittikten sonra ürün baskı makinesine gönderilir ve baskı işlemi başlar. Baskı makinesinin Baskes özelliği varsa kesim ve temizlik içini de yapar ve ürünü makineden çıkarır. Eğer baskes özelliği yoksa makineden çıkarılan ürün optik okuyuculu kesim makinesine yerleştirilir. Baskının dizim şekline göre hazırlanmış şablon ile kesim yapılır. Ürün makineden çıktıktan sonra fazlalıklar temizlenir ve ürün hazır hale gelir.

Baskeste ne tür mürekkep kullanılır?

Baskeste mürekkebin türü ve cinsi çok önemli değildir. Sonuç olarak kesilecek olan folyo olduğu için mürekkebin bir önemi yoktur.

Baskeste ne tür malzeme kullanılır?

Baskes, baskı işlemi bittikten sonra yapılan kesim işlemidir. Renkli folyo, gümüş yıldız folyo, metalize folyo vb. tüm folyolar kesim sınıfına girmektedir.

Baskes nasıl korunur?

Dışa mekan baskılarında korumaya ihtiyaç yoktur. Ömrünü uzatmak için laminasyon yapılması tavsiye edilir. Ancak içmekan baskı makinaları su bazlı olması sebebiyle yapılan baskıya mutlaka laminasyon çekmek gerekmektedir.

Baskes iç ve dış mekanda kullanılır mı?

Baskes işlemi hem iç hem de dış mekan baskılarında kullanılabilir, hiçbir mahsuru yoktur.

Baskes'te kesim işlemi nasıl yapılır?

Dijital baskı makinelerinde basılan ürünün artık ve fazlalıklarından kurtulması için yapılan kesme işlemidir.

İhtiyacınız olan boyutlarda 3 farklı kalitede Bas Kes (Sticker) siparişi verebilirsinizi istemiş olduğunuz resim dosyasını siparişinize ekleyerek bize gönderebilir ve kısa süre içerisin de istemiş olduğunuz Bas Kes (Sticker)'ya sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Kalite Baskı Nedir ?
İç mekan da kullanılması gerekmeyen yada çok yüksek ebatlarda olan resim veya grafik baskılarında ekstra baskı ücreti ödememeyerek daha uygun bir şekilde Bas Kes (Sticker)nıza sahip olabilirsiniz.
Baskı kalitesi en fazla 720 dpi olarak yapılabilir.

Orta Kalite Baskı Nedir?
iç mekan için kullanılan baskı makinalarında yüksek kalite baskı yapılan Bas Kes (Sticker) çeşididir. Yüksek kalite istenilen Bas Kes (Sticker) için en ideal baskı kalitesidir.

Süper Kalite Baskı Nedir?
Yüksek kalitede iç mekan baskı makineleri ile üretilen Bas Kes (Sticker)dır. Fotoğraflarınızı duvarınızda görmek istediğiniz de seçmeniz gereken baskı kalitesidir.